Akcja "Zróbmy razem coś dobrego"

W sobotę, 18 marca, dokładnie w Światowy Dzień Recyklingu odbyło się pierwsze, historyczne spotkanie mieszkańców Przerzeczyna-Zdroju, a także okolicznych miejscowości, w celu wspólnego sprzątania śmieci w przepięknym, zabytkowym parku przy ulicy Batalionów Chłopskich w Przerzeczynie – Zdroju! Odzew na akcję był niesamowity, za co DZIĘKUJEMY - to wspaniałe, że tak wielu osobom nie jest obojętne jak wygląda nasze otoczenie i przyroda.

Podczas akcji obecni z nami byli:

  • mieszkańcy Przerzeczyna – Zdroju z Panią Sołtys na czele oraz strażakami z OSP Przerzeczyn – Zdrój
  • sąsiedzi z Piławy Górnej, Gilowa ( Stowarzyszenie Legendarna Wieś Gilów), Kietlina, Wilkowa, Chwalęcina
  • Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

Dziękujemy także za przepiękną budkę dla ptaków, dla której miejsce wybrały obecne na akcji dzieci. Warto wspomnieć o wielkiej pomocy i wsparciu każdej osoby, która swoją obecnością i działaniem sprawiła, że ten dzień będziemy jeszcze długo wspominać!!

Razem udało nam się sprzątnąć park, który przez lata był zapomniany i zaśmiecony… Krótka relacja zdjęciowa pokazuje to, co tak naprawdę wydarzyło się w sobotę, a co trudno jest nazwać i określić słowami, jeszcze raz dla wszystkich obecnych – DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu !

© 2021 Przerzeczyn-Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram